Vyhľadávať v tomto blogu

piatok 19. novembra 2010

Megfordulni...
Kilépni...
Elindulni...
Valamit csinálni...
Akár felrobbanni...
Elhúzni a búbánatba ebből a pazar világból...

,,Valaki állítsa már meg ezt a világot! Ki akarok szálni!,,

És talán ki is kéne. Hisz mit kínál nekünk? Csupa mocskot... Sallang az egész, úgy ahogy van.
Ki kéne pucolni. Aztán tudod mi maradna csak? Lehet hogy pár csupasz röhögő, vízben lubickoló emberke, aki tesz a világ által diktált szabályokra, és képes még az egymás puszta jelenlététől és a víz lágy ölelésétől is határtalanul boldoggá válni. Na ez maradna. És jó is lenne. Hisz Isten is erre teremtett. A szeretetre és a boldogságra.


Kicsit hippisen...



Drop out:
Cseppenj ki, ejtsd ki magad ebből a társadalombóll, a fogyasztói trársadalomból, a felesleges dolgok civilizációjából, ahol a fontos dolgokra már senki sem gondol és emlékezik, ahol nemlétező vágyakat keltenek föl az emberekben, hogy azután azt kielégíthessék.
Turn on:
Fordulj meg, fordíts hátat ennek a világnak, amyelikből kicsöppentél, kapcsolj be, hogy fogni tudd...az isteni adást... Ő mindig vár Rád... Neked csak észre kell venned a lehetőséget!
Tune in:
Hangolódj rá! Hidd el, hogy mindennél jobban szeret! Bízz benne, merj kérni, és tudd, hogy megkapod. Beszélj Vele őszintén. Mondd el Neki ami bánt. Ne félj az élettől, mert Vele nem lesz bajod! És élj a szeretetnek, hisz arra teremtett!

Talán ez egy jó út az emberré váláshoz...

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára