Vyhľadávať v tomto blogu

nedeľa 9. januára 2011

lEVELEK Istenhez...

(részlet)

,,...Nagyon bíznom kell Benned, hogy elhiggyem, hogy ez nekem jó valamire.
Mert mellesleg, nem úgy érzem.
Marha nehéz kimondani a ,legyen meg a Te akaroatod. :S
De tudod mit?
Csakazértis!!!
Legyen!!!
Én kibirom hinni, hogy jót akarsz nekem! HA-HA-HA
Én igenis hiszek benne! Csak kéééééérlek segíts hozzá!!!...,,

,,...és hát ez a templommeghívásod, Uram...elég gyér volt, már boccs:D. Még jó, hogy észrevettem...
Csak aztán könyörgök adj hozzá erőt is, mert érzem hogy gyenge vagyok olyankor kelni. :S...de mennyire.,,

,,...Jézusom, én olyan hülye vagyok!
Aha: reggel már megint aludtam sokáig, miközben nem kellett volna, és már most akarom, hogy holnap még ígyebb legyen. Szégyellem magam, de nem akarom a holnapot. Lehetne egyből vasárnap, mit szólsz? :D
Jááá, bocsiii... Elfeledtem, hisz ha nem lett volna Neked akkoriban szombat, akkor emberiség sem lenne...:P Jólvan, na... Belátom a szombat jelentőségét...:D
De Uram, látod, hogy próbálom elfogadni, de nekem ilyen apróságok is szörnyen nehezen mennek, kérlek
adj hozzá kitartást. Szeretném elfogadni az akaratod, áraszd rám kegyelmedet...,,

,,Istenem, szomorúságot érzek a holnap végett, láthatod, hogy a szívemben csalódottság, megérintődöttség, fájdalom és felszakított seb... Ez az igazság. Ez van. Bevallom, fáj. DE!!!
Most más, mint egyébként. Tudod, miért? Mert most a kezedbe ajánlom. Legyen meg a Te akaratod!
Ha így kell lennie, legyen!
Csak könyörgöm, ölelj át mindenható szereteteddel, mert néha úgy érzem, hogy ezt még Te sem gondolod komolyan...:D:D:D...,,

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára